Контактирајте нас

Vrelo proizvode

Контактирајте нас

Веифанг сунгфорд индустријски Цо, ЛТД

Адреса: Зона економског развоја, округа Цхангле, град Веифанг, покрајина Шандонг, Кина

Факс / Тел: + 86-536-6239125

Моб / Вецхат / Вхатсапп: + 86-13053620561

Е-маил 1: екпорт@сфлекхосе.цом

Е-маил 2: салес@сунгфорд.цом

Скипе: сфлекхосе

Сајт: хттп : //ввв.сфлекхосе.цом

хттп://ввв.сунгфорд.цом

  • QR CODE
  • facebook